• შინაგან საქმეთა სამინისტროს მინი ფეხბურთის გუნდი ბიზნესის ჩემპიონთა ლიგის სუპერლ...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მინი ფეხბურთის გუნდი ბიზნესის ჩემპიონთა ლიგის სუპერლიგის გამარჯვებული გახდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საფეხბურთო გუნდმა ბიზნესის ჩემპიონთა ლიგის სუპერლიგის ფინალურ შეხვედრაში მონაწილეობა მიიღო და გამარჯვება მოიპოვა.
ფინალურ მატჩში ერთმანეთს საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საფეხბურთო გუნდი "MIA" და თავდაცვის სამინისტროს საფეხბურთო გუნდი "არმია" “ დაუპირისპირდნენ.
დაძაბული მატჩის შედეგად, სამინისტროს თანამშრომლებმა ანგარიშით 1:0 დაამარცხეს "არმია" და გამარჯვება მოიპოვეს.

• Mini Football Team of the Ministry of Internal Affairs became the winner of the ...
Mini Football Team of the Ministry of Internal Affairs became the winner of the Business Champions Super League
The football team of the Ministry of Internal Affairs participated in the final match of the Business Champions Super League and achieved victory.
In the final match, the football team of the Ministry of Internal Affairs of Georgia "MIA" and the football team of the Ministry of Defense "Army" faced each other.
As a result of a tense match, the employees of the Ministry defeated the "Army" with a final score of 1:0 and became the winner.