შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი გაცნობებთ, რომ 2015 წლის 13 ივნისს მომხდარი წყალდიდობის შედეგად დაღუპულთა ხსოვნისადმი მიძღვნილი ღონისძიებების გამო, 13 ივნისის საღამოს 20:00 საათიდან 14 ივნისის 03:00 საათამდე ავტომანქანების მოძრაობა აიკრძალება მიხეილ თამარაშვილის ქუჩიდან გმირთა მოედნის მიმართულებით. ავტომანქანებით გადაადგილება ასევე შეიზღუდება სულხან ცინცაძის ქუჩიდან ვერეს ხეობაში მდებარე გვირაბის გავლით, ნინო რამიშვილის ქუჩის მიმართულებით.
14 ივნისს 09:00- დან 11:00 საათამდე ავტომანქანების მოძრაობა აიკრძალება მიხეილ თამარაშვილის ქუჩიდან ნინო რამიშვილის ქუჩამდე, ასევე, გმირთა მოედნიდან მიხეილ თამარაშვილის ქუჩის მიმართულებით.

The Patrol Police Department of the Ministry of Internal Affairs informs that on the occasion of flood victims’ commemoration events on June 13, 2016 from 20:00 to 03:00 pm of June 14, 2016 the movement of vehicles will be restricted from Mikheil Tamarashvili Str. in the direction of the Heroes` Square. Also, traffic movement will be restricted in Sulkhan Tsintsadze str., tunnel located in Vere gorge and in the direction of Nino Ramishvili Street.
On June 14, from 09: 00 to 11:00 pm the movement of vehicles will be banned from Mikheil Tamarashvili Street up to Nino Ramishvili Street, as well as from the Heroes' Square in the direction of Mikheil Tamarashvili Street.