შინაგან საქმეთა სამინისტროს შესაბამისი დანაყოფების თანამშრომლები მობილიზებული არიან საგარეჯოს რაიონში და სპეციალურ ოპერატიულ-საგამოძიებო ღონისძიებებს ახორციელებენ.
პირველადი ინფორმაციით, საცხოვრებელი კორპუსის ერთ-ერთი ბინის აივნიდან მოქალაქის მხრიდან განხორციელდა რამდენიმე გასროლა, რის შედეგადაც გარდაიცვალა და დაიჭრა კორპუსის ეზოში მყოფი რამდენიმე ადამიანი.
ამ წუთებში, შემთხვევის ადგილზე პოლიციის დამატებითი ჯგუფები არიან მობილიზებული და ბრალდებულის დაკავების მიზნით ოპერატიულ-საგამოძიებო ღონისძიებებს ატარებენ. სპეციალური ოპერაციის დეტალების შესახებ და ასევე დაჭრილების და გარდაცვლილების შესახებ, დამატებითი ინფორმაციას მოგვიანებით გავავრცელებთ.

Employees of the relevant units of the Ministry of Internal Affairs are mobilized in Sagarejo region and are carrying out special operative and investigative measures.
According to preliminary information, a citizen fired several shots from the balcony of one of the apartments of the residential buildings, as a result of which several people in the yard of the were killed and wounded.
At the moment, additional police teams are mobilized at the place of the incident and are conducting operational and investigative measures to arrest the assailant. The Ministry of Internal Affairs will provide additional information regarding the details of the special operation later, as well as on those wounded and killed.