• შინაგან საქმეთა მინისტრმა დაღუპული პოლიციელების შვილები დაასაჩუქრა
შინაგან საქმეთა მინისტრის ინიციატივით, შოთა რუსთაველის სახელობის თეატრში სამინისტროს თანამშრომლებისა და სამსახურებრივი მოვალეობის შესრულების დროს დაღუპული პოლიციელების შვილები საახალწლო წარმოდგენა „კონკიას“ დაესწრნენ.
სპექტაკლის დასრულების შემდეგ, გიორგი მღებრიშვილმა სამსახურებრივი მოვალეობის შესრულების დროს დაღუპული პოლიციელების ოჯახებს შინაგან საქმეთა სამინისტროში უმასპინძლა. მინისტრმა მათ შობა-ახალი წელი პირადად მიულოცა და საჩუქრები გადასცა. შს მინისტრთან შეხვედრას მთელი საქართველოდან დაღუპული პოლიციელების 51 ბავშვი ესწრებოდა.
3, 4 და 5 იანვარს საახალწლო წარმოდგენას შოთა რუსთაველის სახელობის თეატრში შს სამინისტროს თანამშრომლების 6000-მდე ბავშვი დაესწრება.

• Minister of Internal Affairs awarded children with presents
Under the initiative of the Minister of Internal Affairs children of the police officers killed in the line of duty and acting employees of the Ministry attended New Year performance – “Cinderella” at Shota Rustaveli Theater.
After the performance Giorgi Mgebrishvili Giorgi Mgebrishvili met families of the police officers killed in the line of duty. Minister congratulated them with the New Year and handed out gifts. The meeting was attended by 51 children from all regions of the country.
On 3, 4, 5 January New Year performance will be attended up to 6000 children of the employees of the Ministry of Internal Affairs.