• შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ შიდა ქართლში განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტ...
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ შიდა ქართლში განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის საგუშაგოები მოინახულა
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე, გენერალ-მაიორი ვახტანგ გომელაური, სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის ადმინისტრაციის, განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის და შიდა ქართლის სამხარეო მთავარი სამმართველოს ხელმძღვანელ პირებთან ერთად, ოკუპაციის ხაზის მიმდებარე სოფლებში განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის საგუშაგოებს ესტუმრა. ვახტანგ გომელაური შეხვდა და გაესაუბრა პირად შემადგენლობას. მათ საყოფაცხოვრებო და სამუშაო პირობებს ადგილზე გაეცნო.
შინაგან საქმეთა მინისტრის გადაწყვეტილებით, სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის საგუშაგოებზე ინფრასტრუქტურის გაუმჯობესება-განახლება მიმდინარეობს.

• Deputy Minister of Internal Affairs visited checkpoints of Special Tasks Departm...
Deputy Minister of Internal Affairs visited checkpoints of Special Tasks Department located in Shida Kartli
Deputy Minister of Internal Affairs, General-Major Vakhtang Gomelauri, along with the high officials of Special Tasks Department and Shida Kartli Regional Police Main Division visited checkpoints located along the line of occupation. Vakhtang Gomelauri met the personnel and discussed certain issues with them. He got familiarized with living and work conditions on the ground.
According to the decision of the Minister of Internal Affairs checkpoints of Special Tasks Department are undergoing reconstruction works of infrastructure.