• შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ სამინისტროს გამარჯვებულ სპორტსმენ თანამშრომე...
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილემ სამინისტროს გამარჯვებულ სპორტსმენ თანამშრომელს სამახსოვრო საჩუქრები გადასცა
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე, ალექსანდრე დარახველიძე საინფორმაციო-ანალიტიკური დეპარტამენტის თანამშრომელს, ვეტერან მოცურავე გიორგი ბერძენიშვილს შეხვდა, რომელმაც სერბეთში, ქალაქ ბელგრადში გამართულ ცურვის საერთაშორისო ტურნირზე (Serbian Masters Open 2021) ორი ოქროს მედალი მოიპოვა.
მინისტრის მოადგილემ გამარჯვებულ სპორტსმენს წარმატება მიულოცა, ტურნირის დროს მიღწეულ შედეგებსა და სამომავლო გეგმებზე ესაუბრა, შეხვედრის დასასრულს კი სამახსოვრო საჩუქრები გადასცა.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს საინფორმაციო-ანალიტიკური დეპარტამენტის თანამშრომელი გიორგი ბერძენიშვილი არაერთი საერთაშორისო ტურნირის მონაწილე და გამარჯვებულია.

• The Deputy Minister of Internal Affairs handed over memorable gifts to the winne...
The Deputy Minister of Internal Affairs handed over memorable gifts to the winner sportsman of the Ministry
Deputy Minister of Internal Affairs, Aleksandre Darakhvelidze met with Giorgi Berdzenishvili, a veteran swimmer employed at the Information-Analytical Department, who won two gold medals at the Serbian Open 2021 International Swimming Tournament in Belgrade, Serbia.
The Deputy Minister congratulated the winner sportsman upon the success, discussed the achieved results during the tournament as well as future plans and handed over memorable gifts at the end of the meeting.
Giorgi Berdzenishvili, the employee of the Information-Analytical Department of the Ministry of Internal Affairs is the participant and winner of various international tournaments as well.