• შინაგან საქმეთა მინისტრი სამეგრელოში განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ბაზა...
შინაგან საქმეთა მინისტრი, ვახტანგ გომელაური, მოადგილეებთან - იოსებ ჭელიძესთან, გიორგი ბუთხუზთან და ალექსანდრე დარახველიძესთან ერთად, სამეგრელოში, განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის ბაზას ეწვია.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა ბაზის ტერიტორიაზე არსებული ინფრასტრუქტურა, ასევე, თანამშრომლების სამუშაო და საცხოვრებელი სივრცეები, სასადილო, ტექნიკა და აღჭურვილობა დაათვალიერა.
ვახტანგ გომელაური მოადგილეებთან ერთად საოკუპაციო ხაზის მიმდებარე ტერიტორიაზეც იმყოფებოდა, სადაც განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის თანამშრომლებს შეხვდა და გაესაუბრა.
შინაგან საქმეთა მინისტრმა მათგან ადგილზე არსებული მდგომარეობის, ასევე, საჭიროებების შესახებ დეტალური ინფორმაცია მიიღო.
ვახტანგ გომელაურმა განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის თანამშრომლებს გაწეული მუშაობისთვის მადლობა გადაუხადა.

• Minister of Internal Affairs visited the base of Special Tasks Department in Sam...
The Minister of Internal Affairs, Vakhtang Gomelauri, along with his deputies - Ioseb Chelidze, Giorgi Butkhuzi and Aleksandre Darakhvelidze, visited the base of the Department of Special Tasks in Samegrelo.
The Minister of Internal Affairs viewed the existing infrastructure in the territory of the base, as well as the working and living spaces of the employees, cafeteria, equipment and special gear.
Together with the deputies, Vakhtang Gomelauri also visited the area adjacent to the occupation line, where he met and conversed with the employees of the Department of Special Tasks.
The Minister of Internal Affairs received detailed information on the existing needs and about the situation on the ground.
Vakhtang Gomelauri expressed gratitude towards the employees of the Special Tasks Department for their work.