• სასაზღვრო პოლიციის დირექტორმა თანამშრომლებს შობა-ახალი წელი მიულოცა
შსს-ს სასაზღვრო პოლიციის დირექტორი ზურაბ გამეზარდაშვილი წითელ ხიდზე მდებარე სასაზღვრო პოლიციის მე-3 სამმართველოს სექტორ „ჯანდარა“-ს ეწვია, მესაზღვრეებს დამდეგი შობა-ახალი წელი მიულოცა და საახალწლო საჩუქრები გადასცა.
ზურაბ გამეზარდაშვილმა სექტორი დაათვალიერა, ადგილზე გაეცნო მესაზღვრეების საყოფაცხოვრებო და სამუშაო პირობებს და 2014 წლის გეგმებზე ისაუბრა. მან აღნიშნა, რომ შემდეგი წლის ბოლოსთვის ყველა სექტორის მშენებლობა და რემონტი დასრულდება და მესაზღვრეთა სამუშაო პირობები საგრძნობლად გაუმჯობესდება.
ზურაბ გამეზარდაშვილმა თითოეულ მესაზღვრეს მადლობა გადაუხადა გაწეული სამსახურისათვის და წარმატებები უსურვა პროფესიულ წინსვლასა და პირად ცხოვრებაში.

• The Director of the Border Police of Georgia congratulated border gurds with th...
The Director of the Border Police of Georgia, Colonel Zurab Gamezardashvili visited the Jandara Sector of the #3 Border Police Office (Tsiteli Khidi) to congratulate the border guards with the new-year.
Zurab Gamezardashvili toured the sector, and got acquainted with the border policemen’s work and living conditions. The director touched upon the future plans, declaring that in 2014 border sectors would be built and renovated and working conditions improved.
Zurab Gamezardashvili thanked each border guard for their service and wished them success in their career and personal lives for the new 2014 year.