• შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი შსს-ს აკადემიის მაგისტრანტებსა ...
შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი შსს-ს აკადემიის მაგისტრანტებსა და კურსანტებს შეხვდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს რეფორმებისა და განვითარების სააგენტოს მიერ დაწყებული პროექტის „გზა წარმატებისაკენ“ ფარგლებში, შსს-ს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორმა გოგა რაზმაძემ შსს-ს აკადემიის მაგისტრანტებისა და მსმენელებისთვის ლექცია ჩაატარა.
საპატრულო პოლიციის დირექტორმა ლექციაზე თავის განვლილ კარიერულ გზაზე, საზოგადოებაში პოლიციელის როლის მნიშვნელობასა და საპატრულო პოლიციის სპეციფიკაზე ისაუბრა. გოგა რაზმაძე მსმენელებს ასევე ესაუბრა საპატრულო პოლიციის წინაშე მდგარი გამოწვევების შესახებ და საკუთარი გამოცდილება გაუზიარა.
ლექციის შემდეგ შსს-ს აკადემიის მაგისტრანტებმა და მსმენელებმა გოგა რაზმაძეს მათთვის საინტერესო კითხვები დაუსვეს და მომავალ საქმიანობასთან დაკავშირებით არა ერთი მნიშვნელოვანი რეკომენდაცია მიიღეს.
პროექტი შსს-ს რეფორმებისა და განვითარების სააგენტოს ინიციატივით ხორციელდება. პროექტის ფარგლებში, სხვადასხვა სფეროში დასაქმებული წარმატებული ადამიანები შსს-ს აკადემიის სტუდენტებსა და მსმენელებს საკუთარ გამოცდილებას უზიარებენ. მსგავსი სახის შეხვედრა უკვე მეორედ გაიმართა. ახალი ინიციატივა მიზნად ისახავს შსს-ს მომავალ თანამშრომელთა მოტივაციის გაზრდასა და კვალიფიკაციის ამაღლებას.

• Director of the Patrol Police held lecture with listeners and master program stu...
Director of the Patrol Police held lecture with listeners and master program students of the MIA Academy
Within the frames of “Road to Success” project (launched by the Reforms and Development Agency) director of the Patrol Police Department of the Ministry of Internal Affairs Goga Razmadze held lecture with listeners and master program students of the MIA Academy.
Patrol Police Director reviewed his career, role of police in society and work specifics of the patrol police. Goga Razmadze also discussed challenges faced by the Patrol Police and his personal experience. After the lecture students were able to receive comprehensive answers from the director on the topical questions and received a number of advices related to professional activities.
Project was launched under the initiative of Reforms and Development Agency of the Ministry of Internal Affairs, within the frames of which successful people employed in different spheres will hold lectures and share their experience to the students of the MIA Academy. The initiative aims to increase the motivation of employees and officers as well as to boost their qualification.