• სამეგრელო-ზემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლებმა საქველმოქმ...
სამეგრელო-ზემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლებმა საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში ოთხი მუნიციპალიტეტის მოსახლეობას პროდუქტები დაურიგეს
შსს-ს სამეგრელო-ზემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს თანამშრომლები, საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, მესტიის სოფელ მულახში მცხოვრები ოჯახი საკვები პროდუქტებით მოამარაგეს. რეგიონის პოლიციის თანამშრომლებმა, საქველმოქმედო აქციის ფარგლებში, საკვები პროდუქტები ასევე გადასცეს ზუგდიდის, ხობის, ფოთის, სენაკის, აბაშის, მარტვილის, ჩხოროწყუს და წალენჯიხის მუნიციპალიტეტების სოფლების შეჭირვებულ ოჯახებს.
შსს-ს სამეგრელო-ზემო სვანეთის სამხარეო მთავარი სამმართველოს საქველმოქმედო აქციაში მონაწილეობას მომავალშიც აპირებს. აქციის მიზანია ზამთრის პერიოდში, გაჭირვებული ოჯახების მძიმე სოციალურ-ეკონომიკური პირობების გაუმჯობესება.

Ministry of Internal Affairs continues charity campaign initiated by the Minister of Internal Affairs Aleksandre Tchikaidze which is aimed for extremely poor families residing in mountainous regions of the country.
Officers of Samegrelo-Zemo Svaneti Regional Main Division supplied family with food supplies, living in Mulakhi village, Mestia region. Regional police officers also supplied extremely poor families with food in Zugdidi, Khobi, Poti, Senaki, Abasha, Martvili, Chkhorotskhu and Tsalenjikha regions.
Samegrelo-Zemo Svaneti Regional Main Division plans to take part in the mentioned campaign in the future. Campaign is aimed at providing food supplies to extremely poor citizens living in mountainous regions of Georgia.