• ნოე რამიშვილის შთამომავლები შს სამინისტროს ესტუმრნენ
შს სამინისტროს დამოუკიდებელი საქართველოს მთავრობის პირველი თავმჯდომარისა და პირველი შინაგან საქმეთა მინისტრის ნოე რამიშვილის შვილიშვილი მიშელ რამიშვილი და მისი ოჯახის წევრები ეწვივნენ. სტუმრებს შს მინისტრის მოადგილე შალვა ხუციშვილმა უმასპინძლა.
შინაგან საქმეთა მინისტრის გიორგი მღებრიშვილის გადაწყვეტილებით, ნოე რამიშვილის დაბადების 135-ე წლისთავთან დაკავშირებით, შსს-ს აკადემიის მაგისტრანტი თეკლა ყავლაშვილი მინისტრის მადლობის სიგელით დაჯილდოვდა. მიშელ რამიშვილმა აკადემიის წარჩინებულ მაგისტრანტს ფულადი ჯილდო გადასცა.
ნოე რამიშვილის შთამომავლებმა სამინისტროს შენობაში საქართველოს პირველი შს მინისტრის ბიუსტი ყვავილებით შეამკეს და სამინისტროს ნოე რამიშვილის უმცროსი შვილის, აკაკი რამიშვილის წიგნი „ჩვენი შეცდომები“ საჩუქრად გადასცეს.

• Noe Ramishvili Descendants visited MIA
Descendants of the first chairman of Independent Georgia's government and first Minister of Internal Affairs – Noe Ramishvili visited the Ministry of Internal Affairs. Guests were hosted by the Deputy Minister of Internal Affairs Shalva Khutsishvii.
Under the decision of the Minister of Internal Affairs Giorgi Mgebrishvili student of the master program of the MIA Academy Tekla Kavlashvili was awarded with certificate of gratitude in connection with the 135th anniversary of Noe Ramishvili. Grandchild of Noe Ramishvili, Michel Ramishvili handed out money award to the successful student.
Noe Ramishvili Descendants laid a wreath on the memorial located in the building of the Ministry and left Noe ramishvili’s youngest son’s book “Our Mistakes” at the Ministry as a gift.