• კახეთის პოლიციის დეპარტამენტს ახალი ხელმძღვანელი ჰყავს
შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილეებმა, შალვა ბედოიძემ და ვლადიმერ ბორცვაძემ კახეთის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებს ახალი ხელმძღვანელი პირადად წარუდგინეს.
კახეთის პოლიციის დეპარტამენტს პოლიციის პოლკოვნიკი, გიორგი ალადაშვილი უხელმძღვანელებს. ​ მინისტრის მოადგილეებმა პოლიციის დეპარტამენტის ახლად დანიშნულ დირექტორს წარმატებები და ნაყოფიერი მუშაობა უსურვეს.
ამ დრომდე გიორგი ალადაშვილს შინაგან საქმეთა სამინისტროს ცენტრალური კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილის თანამდებობა ეკავა. მას სამართალდამცავ სტრუქტურებში მუშაობის რამდენიმეწლიანი გამოცდილება აქვს.

Deputy Ministers of Internal Affairs Shalva Bedoidze and Vladimer Bortsvadze personally introduced the newly appointed director of Kakheti Police Department to the staff.
Kakheti Police Department will be headed by Police Colonel Giorgi Aladashvili. The Deputy Ministers wished the newly appointed Director of Kakheti Police Department success and productive work.
Before being appointed on the post of Director of Kakheti Police Department, Giorgi Aladashvili held the position of Deputy Director of the Central Criminal Police Department under the Ministry of Internal Affairs. He has several years of work experience in the law enforcement agencies.