• გლოვის დღესთან დაკავშირებით, შინაგან საქმეთა სამინისტროს ყველა ადმინისტრაციულ შე...
გლოვის დღესთან დაკავშირებით, შინაგან საქმეთა სამინისტროს ყველა ადმინისტრაციულ შენობაზე სახელმწიფო დროშები დაშვებულია
მთავრობის განკარგულებით, ოკუპირებული აფხაზეთის ტერიტორიაზე, გალის რაიონის სოფელ საბერიოში, ხანძრის შედეგად დაღუპულთა ხსოვნის პატივსაცემად 2025 წლის 9 იანვარი საქართველოში გლოვის დღედ გამოცხადდა.
გლოვის დღესთან დაკავშირებით, შინაგან საქმეთა სამინისტროს ყველა ადმინისტრაციულ შენობაზე სახელმწიფო დროშები დაშვებულია.
ოკუპირებული აფხაზეთის ტერიტორიაზე, გალის რაიონის სოფელ საბერიოში, ხანძარს 5 ბავშვის სიცოცხლე ემსხვერპლა.

• In connection with the day of mourning, state flags are lowered on all administr...
In connection with the day of mourning, state flags are lowered on all administrative buildings of the Ministry of Internal Affairs
According to the decree of the government, January 9, 2025 was announced as a day of mourning in Georgia in honor of those who died as a result of the fire in the village of Saberio, Gali district, in the territory of occupied Abkhazia.
In connection with the day of mourning, state flags are allowed on all administrative buildings of the Ministry of Internal Affairs.
In the occupied territory of Abkhazia, in the village of Saberio, Gali district, five children lost their lives as a result of a fire.