• გიორგი მღებრიშვილმა სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის დირექტორი დააჯ...
შინაგან საქმეთა მინისტრმა გიორგი მღებრიშვილმა შსს-ს სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის დირექტორი ზურაბ ჭაბაშვილი, სამსახურებრივი მოვალეობის სანიმუშოდ შესრულების და კეთილსინდისიერი სამსახურისთვის, სამინისტროს პირველი ხარისხის მედლით ,,განსაკუთრებული დამსახურებისათვის“ დააჯილდოვა.
შს მინისტრმა ზურაბ ჭაბაშვილს გაწეული სამსახურისთვის მადლობა გადაუხადა და წარმატებები უსურვა.
პოლიციის პოლკოვნიკი ზურაბ ჭაბაშვილი სამართალდამცავ სტრუქტურებში 23 წელია მუშაობს, 2014 წლიდან კი, შსს-ს ერთ-ერთ მნიშვნელოვან დანაყოფს - სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტს ხელმძღვანელობს, რომელიც საქართველოს ტერიტორიაზე გამავალი მაგისტრალური მილსადენების უსაფრთხოების დაცვას უზრუნველყოფს.

• Giorgi Mgebrishvili awarded director of the Department for the Protection of the...
Giorgi Mgebrishvili awarded director of the Department for the Protection of the Strategic Pipelines
Minister of Internal Affairs Giorgi Mgebrishvili awarded director of the Department for the protection of Strategic Pipelines- Zurab Tchabashvili the first quality medal for "special merits" for the excellent performance of the service duties and honest service.
Minister thanked Tchabashvili for his service and wished him success.
Police Colonel Zurab Tchabashvili has been employed at the Ministry of Internal Affairs already for 23 years. From 2014 he is in charge of the Department for the protection of Strategic Pipelines, ensuring safety of the strategic pipelines across the country.