19 დეკემბერს, 13:00 საათზე, რუსთავში (წითელი ხიდის გზატკეცილი 21-ე კმ), შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოში, ორი წლის მუშაობის შემაჯამებელი ანგარიშის პრეზენტაცია გაიმართება. ღონისძიებაზე მოწვეული არიან მთავრობის წევრები და საქართველოში აკრედიტებული დიპლომატიული კორპუსის წარმომადგენლები.
შინაგან საქმეთა სამინისტროს მომსახურების სააგენტოს ხელმძღვანელი ზურაბ ზუბადალაშვილი ორი წლის მუშაობის შემაჯამებელი ანგარიშს წარადგენს. პრეზენტაციის შემდეგ კი სააგენტოს 10 თანამშრომელი დაჯილდოვდება. ღონისძიებაზე ასევე წარმოდგენილი იქნება შსს-ს სპორტულ კლუბ „MIA Force“-ის და მართვის მოწმობის პრაქტიკული გამოცდის ახალი ავტომობილები, სახელმწიფო სანომრე ნიშნების საბეჭდი დანადგარი, მართვის მოწმობის თეორიული გამოცდის ახალი 3D ფორმატის ბილეთები, სააგენტოს მიერ განხორციელებული რეფორმების ამსახველი ვიდეორგოლი და საინფორმაციო ბუკლეტი.

On December 19, at 13:00 LEPL Service Agency (Tsiteli Khidi Highway 21km) of the Ministry of Internal Affairs will present two year summarizing report of activities. Event will be attended by members of the government and diplomatic corps accredited in Georgia.
Head of LEPL Service Agency Zurab Zubadalashvili will present two year summarizing report of activities undertaken by LEPL Service Agency. After introducing the report 10 employees of the Agency will be awarded. At the event vehicles of MIA Force club and new vehicles for testing citizens for the driver’s license will also be presented at the event, printing machine for number plates, new 3D examination tickets, video for illustration of activities undertaken by the Agency and informative booklets.