• ალექსანდრე დარახველიძე შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიაში სხვადასხვა უნივერ...
ალექსანდრე დარახველიძე შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიაში სხვადასხვა უნივერსიტეტის სტუდენტებს შეხვდა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიას,"საქართველოს სტუდენტური პარლამენტის ორგანიზებით", სხვადასხვა უნივერსიტეტის სტუდენტები ესტუმრნენ.
ახალგაზრდებს შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილე, ალექსანდრე დარახველიძე და აკადემიის რექტორი, ვახტანგ გაბრიჭიძე შეხვდნენ.
ალექსანდრე დარახველიძემ სტუდენტებს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საქმიანობის შესახებ ინფორმაცია მიაწოდა და მიმდინარე აქტუალური საკითხები მიმოიხილა.
შეხვედრა კითხვა-პასუხის რეჟიმში გაგრძელდა და ახალგაზდრებმა მათთვის საინტერესო კითხვებზე პასუხები შინაგან საქმეთა მინისტრის მოადგილისგან მიიღეს.
სტუდენტები ასევე, დეტალურად გაეცნენ აკადემიის საქმიანობას და იქ არსებული ინფრასტრუქტურა დაათვალიერეს.

• Aleksandre Darakhvelidze met with students of various universities at the Academ...
Aleksandre Darakhvelidze met with students of various universities at the Academy of the Ministry of Internal Affairs
Students of different universities visited the Academy of the Ministry of Internal Affairs, organized by the Parliament of the Students of Georgia.
Deputy Minister of Internal Affairs - Aleksandre Darakhvelidze and Rector of the Academy- Vakhtang Gabrichidze hosted the students.
Aleksandre Darakhvelidze provided the students with information on the activities of the Ministry of Internal Affairs and reviewed current issues.
The meeting continued in Q&A format while youth received comprehensive answers to the questions they were interested from the Deputy Minister of Internal Affairs.
The students also got familiarized with the activities of the academy and viewed the existing infrastructure.