• აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის უფროსმა აჭარის მაღალმთიანი სოფლის ერთადერთ მოსწავ...
აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის უფროსმა აჭარის მაღალმთიანი სოფლის ერთადერთ მოსწავლეს ახალი წელი მიულოცა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს აჭარის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი კონსტანტინე ანანიაშვილი, შვილთან - ნიკოლოზთან ერთად, ქედის მუნიციპალიტეტის მაღალმთიან სოფელ ნამონასტრევში 6 წლის ნიკუშა თურმანიძეს ესტუმრა და ახალი წელი მიულოცა.
პატარა ნიკუშა სოფელ ნამონასტრევის საჯარო სკოლის ერთადერთი მოსწავლეა. იგი პოლიციელობაზე ოცნებობს. კონსტანტინე ანანიაშვილმა ბავშვს, სხვა საჩუქრებთან ერთად, პოლიციელის ფორმა გადასცა და პოლიციის ავტომანქანით გაასეირნა.

• Head of Adjara Police Department congratulated the only pupil of mountainous vil...
Head of Adjara Police Department congratulated the only pupil of mountainous village with the New Year
Director of Adjara Police Department of the Ministry of Internal Affairs, Konstantine Ananiashvi along with his son, Nikoloz visited six year old resident of Namonastrevi village, Keda municipality - Nikusha Turmanidze and congratulated him with the New Year.
Little Nikusha is the only pupil of the public school located in Namonastrevi village; Nikusha’s dream is to become a policeman. Among other presents, Konstantine Ananiashvili also made a special gift for Nikusha- custom-made police uniform and riding in a police vehicle.