• 17-05-2015 შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული ობიექ...
17-05-2015 შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული ობიექტების დაცვის დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა მონაწილეობა მიიღეს აქციაში „გაიღე სისხლი გადაარჩინე სიცოცხლე“
შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის სტრატეგიული ობიექტების დაცვის დეპარტამენტის ხელმძღვანელმა ბონდო ოჩიგავამ, სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის ადმინისტრაციის წარმომადგენლებმა, სტრატეგიული ობიექტების დაცვის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა და რიგითმა ჯარისკაცებმა აქციის – „გაიღე სისხლი, გადაარჩინე სიცოცხლე“ – ფარგლებში, ლეიკემიით დაავადებული ბავშვებისა და მოზარდებისთვის სისხლი გაიღეს.
სტრატეგიული ობიექტების დაცვის დეპერტამენტი რეგულარულად მონაწილეობს აღნიშნულ ღონისძიებაში. აქციაში სტრატეგიული ობიექტების დაცვის დეპარტამენტის 300-მდე თანამშრომელმა და წვევამდელმა მიიღო მონაწილეობა.
აქციის მიზანია, შინაგან საქმეთა სამინისტროს მონაწილეობით, ლეიკემიით დაავადებული ბავშვებისთვის საჭირო სისხლისა და სისხლის კომპონენტების დეფიციტის შემცირება. აღნიშნულ აქციაში შსს-ს მონაწილეობა მომავალშიც გაგრძელდება.

• 17-05-2015 THE REPRESENTATIVES OF THE STRATEGIC FACILITIES PROTECTION DEPARTMENT...
17-05-2015 THE REPRESENTATIVES OF THE STRATEGIC FACILITIES PROTECTION DEPARTMENT OF MIA SPECIAL AND EMERGENCY MEASURES CENTER PARTICIPATED IN CAMPAIGN “DONATE BLOOD AND SAVE THE LIFE”
Director of the Strategic Facilities Protection Department of the Ministry of Internal Affairs Special and Emergency Measures Center Bondo Ochigava along with other representatives of the Department donated blood for children and teenagers suffering from leukemia disease within the frame of program –“Donate Blood and Save the Life”. The Strategic Facilities Protection Department participates in the blood donation campaign on the regular basis. Up to 300 employees and conscripts of the Strategic Facilities Protection Department were involved in the abovementioned campaign, aimed at providing children and teenagers suffering from leukemia disease with blood and reduction of blood components deficit. The Department will continue participation in the campaign in the future.