112გადაუდებელი დახმარების ერთიანი ნომერი

126გენერალური ინსპექცია

მოადგილე
დაბადების თარიღი და ადგილი: 1974 წლის 5 მარტი, თბილისი
 
განათლება:
1991-1995 წწ. - თბილისის იურიდიული ინსტიტუტი, სპეციალობა – სამართალმცოდნე, იურისტი
 
სამუშაო გამოცდილება:
29.02.15-13.01.2016 წწ.  – შსს-ს სპეციალური და საგანგებო ღონისძიებების ცენტრის განსაკუთრებულ დავალებათა დეპარტამენტის დირექტორი;
24.02.15-29.04.2015 წწ. –  შსს-ს მიგრაციის დეპარტამენტის დირექტორი;
23.01.2014-24.02.2015 წწ.  – შსს-ს სსიპ დაცვის პოლიციის დეპარტამენტის უფროსი ინსპექტორი;
01.04.2013-23.01.2014 წწ. – საქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახურის დაცვის განყოფილების უფროსი;
13.06.2002-01.04.2013 წწ. – შსს-ს სსიპ დაცვის პოლიციის დეპარტამენტის დაცვის ინსპექტორი;
22.05.2001-13.06.2002 წწ. – საქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახურის სპეციალური დანიშნულების ქვედანაყოფის ქვეგანყოფილების უფროსის მოადგილე;
01.11.2000-22.05.2001 წწ. – საქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახურის სპეციალური დანიშნულების ქვედანაყოფის საბრძოლო ჯგუფის უფროსი;
28.05.1999-01.11.2000 წწ. – საქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახურის სპეციალური დანიშნულების ქვედანაყოფის ოფიცერი;
04.06.1998-28.05.1999 წწ. – საქართველოს სახელმწიფო დაცვის სპეციალური სამსახური, დაცვის თანამშრომელი;
1995-1997 წწ. – სავალდებულო სამხედრო სამსახური.
  
ენების ცოდნა: რუსული, ინგლისური
 
ოჯახური მდგომარეობა:  ჰყავს მეუღლე და ორი შვილი