112გადაუდებელი დახმარების ერთიანი ნომერი

126გენერალური ინსპექცია

დეპარტამენტის დირექტორი

ლევან ტოგონიძე

დაბადების თარიღი: 1982 წლის 25 იანვარი

დაბადების ადგილი: თბილისი

განათლება: 2000-2004 წწ საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიის ოპერატიულ-საგამოძიებო ფაკულტეტის სამართალმცოდნეობის დიპლომირებული სპეციალისტის აკადემიური ხარისხი

სამუშაო გამოცდილება:

03.06.2017 - დღემდე შსს ქვემო ქართლის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორი

07.09.2016 - 03.06.2017 -შსს ქვემო ქართლის პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორის მოადგილე

13.07.2016-07.09.2016 - ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს უფროსის მოადგილე

09.04.2016-13.07.2016 - ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის დეტექტივების სამმართველოს IV განყოფილების დეტექტივის თანაშემწე-გამომძიებელი

01.10.2015-10.12.2015 - ქ. თბილისის პოლიციის დეპარტამენტის ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს პოლიციის III განყოფილების უფროსის მოადგილე

18.02.2015 -01.10.2015 - ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს პოლიციის III განყოფილების უფროსის მოადგილე

05.02.2015-18.02.2015 - ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს დეტექტივების განყოფილების დეტექტივი-გამომძიებელი

17.06.2013-05.02.2015 - ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს პოლიციის I განყოფილების უფროსი

04.01.2013-17.06.2013 - შსს ქვემო ქართლის სამხარეო მთ. სამმართველოს რუსთავის საქალაქო სამმართველოს პოლიციის II განყოფილების უფროსი

28.11.2012-14.12.2012 - შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის II მთავარი სამმართველოს ქ. თბილისის სამმართველოს ნარკოტიკული საშუალებების უკანონო ბრუნვის წინააღმდეგ ბრძოლის I სამსახურის უფროსი ინსპექტორი-გამომძიებელი

27.10.2010-28.11.2012 - შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის II მთავარი სამმართველოს ქვემო ქართლის სამხარეო სამმართველოს ორგანიზებული დანაშაულის წინააღმდეგ ბრძოლის განყოფილების უფროსი

15.07.2010-27.10.2010 -შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის I მთავარი სამმართველოს ორგანიზებული დანაშაულის წინააღმდეგ ბრძოლის სამმართველოს II სამსახურის უფროსი ინსპექტორი-გამომძიებელი

29.07.2009- 15.07.2010 -ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს პოლიციის V განყოფილების უფროსი

28.11.2008-29.07.2009 - ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს ვაკე-საბურთალოს სამმართველოს პოლიციის II განყოფილების უფროსის მოადგილე

03.09.2008-28.11.2008 - ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს დეტექტივების სამმართველოს IV განყოფილების დეტექტივი-გამომძიებელი

01.02.2008-03.09.2008- ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს დეტექტივების სამმართველოს IV განყოფილების დეტექტივის თანაშემწე-გამომძიებელი

01.09.2007-01.02.2008 -ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის სამმართველოს ავტოსატრანსპორტო საშუალებათა გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის განყოფილების უფროსი ინსპექტორი-გამომძიებელი

18.04.2007-01.09.2007 -ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის სამმართველოს ავტოსატრანსპორტო საშუალებათა გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის განყოფილების უფროსი ინსპექტორი-გამომძიებელი

01.02.2007- 18.04.2007 -ქ. თბილისის მთ. სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის სამმართველოს ავტოსატრანსპორტო საშუალებათა გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის განყოფილების ინსპექტორი-გამომძიებელი

28.10.2006-01.02.2007- ქ. თბილისის შს მთ. სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის სამმართველოს ავტოსატრანსპორტო საშუალებათა გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის განყოფილების ინსპექტორი-გამომძიებელი

07.10.2006-28.10.2006 -ქ. თბილისის შს მთ. სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის შს სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის განყოფილების ავტოსტრანსპორტის გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის ქ/განყოფილების ინსპექტორი-გამომძიებელი

17.02.2006-07.10.2006- -ქ. თბილისის შს მთ. სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის შს სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის განყოფილების ავტოტრანსპორტის გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის ქ/განყოფილების ინსპექტორი-გამომძიებელი

31.10.2005-17.02.2006 - ქ. თბილისის შს მთ. სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის შს სამმართველოს სისხლის სამართლის სამძებრო განყოფილების ავტოტრანსპორტის გატაცების წინააღმდეგ ბრძოლის ქ/განყოფილების ინსპექტორი

11.10.2005-31.10.2005 - ქ. თბილისის შს მთ. სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის შს სამმართველოს სისხლის სამართლის სამძებრო განყოფილების ინსპექტორი

30.12.2004-11.10.2005 --ქ. თბილისის შს მთ. სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის შს სამმართველოს მატერიალურ-ტექნიკური და ფინანსური უზრუნველყოფის ჯგუფის პოლიციელი-მძღოლი

12.08.2004-30.12.2004 - ქ. თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის შინაგან საქმეთა სამმართველოს მატერიალურ-ტექნიკური და უზრუნველყოფის ჯგუფის პოლიციელი-მძღოლი

12.07.2004-12.08.2004 - ქ. თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის შინაგან საქმეთა სამმართველოს სისხლის სამართლის სამძებრო განყოფილების უმცროსი ინსპექტორი

11.06.2004-12.07.2004 - ქ. თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის შინაგან საქმეთა სამმართველოს უზრუნველყოფის ქვედანაყოფის პოლიციელი-მძღოლი

22.08.2003-11.06.2004 -ქ. თბილისის დიდუბე-ჩუღურეთის შინაგან საქმეთა სამმართველოს ადმინისტრაციული პოლიციის საზოგადოებრივი წესრიგის დაცვის განყოფილების მე-12 სექტორის უმცროსი ინსპექტორი

05.04.2002-22.08.2003 - ქ. თბილისის ვაკე-საბურთალოს რაიონის შინაგან საქმეთა სამმართველოს პოლიციის I განყოფილების საზოგადოებრივი წესრიგის დაცვის ქვეგანყოფილების N1 სექტორის უმცროსი ინსპექტორი

17.04.2001-05.04.2002 - ქ. თბილისის ვაკე-საბურთალოს რაიონის შინაგან საქმეთა სამმართველოს პოლიციის 1-ლი განყოფილების საზოგადოებრივი წესრიგის დაცვის ქვეგანყოფილების 1-ლი სექტორის უმცროსი ინსპექტორი

28.08.2000-17.04.2001 -ქ. თბილისის ვაკე-საბურთალოს რაიონის შინაგან საქმეთა სამმართველოს პოლიციის I განყოფილების საზოგადოებრივი წესრიგის დაცვის ქვეგანყოფილების N10 სექტორის უმცროსი ინსპექტორი

30.07.1999-08.08.2000 -საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს რიგით და უმცროს მეთაურთა სასწავლებლის მოსწავლე პოლიციელი

უცხო ენების ცოდნა: ინგლისური და რუსული

ოჯახური მდგომარეობა: ჰყავს მეუღლე და ორი შვილი

კურსები: 10.11.2008-16.11.2008 ზოგიერთი სტრუქტურული ერთეულის ოპერატიულ ქვედანაყოფებში მოსამსახურეთა თანამდებობრივი დაწინაურების კანდიდატების სპეციალური გადამზადების კურსები

24.11.2010-25.12.2010 - შსს კონტრდაზვერვის დეპარტამენტის, სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის და კონსტიტუციური უსაფრთხოების დეპარტამენტის საშუალო რგოლის ხელმძღვანელ პირთა სპეციალური მომზადების 1 თვიანი კურსი

30.08.2010.-27.09.2010 - შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის თანამშრომელთა გადამზადების კურსები