112გადაუდებელი დახმარების ერთიანი ნომერი

126გენერალური ინსპექცია

დეპარტამენტის დირექტორი

თორნიკე მუშკუდიანი

დაბადების თარიღი: 1976 წლის 21 თებერვალი

დაბადების ადგილი: ქ.თბილისი

განათლება:

1996 წელს დაამთავრა ქ.თბილისის მედიცინისა და ბიოლოგიის ინსტიტუტის ეკოლოგიის ფაკულტეტი.

2002 წელს დაამთავრა შსს აკადემია სამართალმცოდნეობის სპეციალობით, მიენიჭა იურისტის კვალიფიკაცია.

2006 წელს დაამთავრა ბუდაპეშტის საერთაშორისო სამართალდამცავი აკადემია ( ILEA)

2007 წელს დაამთავრა აშშ როზველის აკადემიის ხელმღვანელ პირთა განვითარების კურსი.

2010 წელს დაამთავრა შსს აკადემიის მოწმეთა დაცვის სამსახურის სპეციალური მომზადების კურსი.

სამუშაო გამოცდილება:

20.12.2016წ- დღემდე - შსს იმერეთის, რაჭა-ლეჩხუმისა და ქვემო სვანეთის პოლიციის

დეპარტამენტის დირექტორი.

01.01.2016წ. - 20.12. 2016 წ - სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის სახელმწიფო

უსაფრთხოების დეპარტამენტის ქვემო ქართლის

რეგიონალური მთავარი სამმართველოს უფროსი.

06.08.2014წ - 08.09.2014წ - შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის აჭარის ა/რ

სამმართველოს უფროსი.

09.09.2013წ. - 06.08.2014წ. - შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის იმერეთის სამხარეო

სამმართველოს უფროსი.

14.11.2012წ - 19.07.2013წ.- შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის I სამმართველოს

უფროსი.

03.11.2012წ - 14.11.2012წ - შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის დირექტორის

მოადგილე.

03.06.2010 წ - 08.06.2012წ. -შინაგან საქმეთა სამინისტროში სხვადასხვა თანამდებობებზე.

27.04.2010წ- 03.06.2010წ - შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის ორგანიზებულ

დანაშაულთან ბრძოლისა და სპეციალურ დავალებათა მთავარი

სამმართველოს ორგანიზებულ დანაშაულთან ბრძოლის

სამმართველოს I სამსახურის უფროსის მოადგილე-გამომძიებელი.

02.10.2009წ - 27.04.2010წ - შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის I სამმართველოს

უფროსის მოადგილე.

30.03.2009წ- 02.10.2009წ. - შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის II სამმართველოს

დეტექტივი-გამომძიებელი.

01.05.2008წ- 30.03.2009წ - შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის I სამმართველოს

დეტექტივი-გამომძიებელი.

23.01.2008წ- 01.05.2008წ- შსს კრიმინალური პოლიციის დეპარტამენტის I სამმართველოს

გმს ინსპექტორი-გამომძიებელი.

01.10.2007წ - 23.01.2008წ - შსს აჭარის არ მთავარი სამმართველოს უფროსის მოადგილე

(კრიმინალური პოლიციის ხაზით).

27.03.2007წ- 01.10.2007წ - შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის საორგანიზაციო-

ანალიტიკური და რეგიონალური დანაყოფების მართვის მთავარი

სამმართველოს რეგიონალური დანაყოფების შიდა ქართლის

სამხარეო სამმართველოს უფროსი.

15.12.2006- 27.03.2007წ- შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის ორგანიზებულ

დანაშაულთან ბრძოლისა და სპეციალურ დავალებათა მთავარი

სამმართველოს უფროსის მოადგილე-სპეციალური დავალებათა

სამმართველოს უფროსი.

05.06.2006წ- 15.12.2006წ - შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის საორგანიზაციო-

ანალიტიკური და რეგიონალური დანაყოფების მართვის მთავარი

სამმართველოს რეგიონალური დანაყოფების ქვემო ქართლის

სამხარეო სამმართველოს უფროსი.

31.02.2006წ- 05.06.2006წ- -შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის ნარკოტიკების უკანონო

ბრუნვის ტრეფიკინგის და უკანონო მიგრაციის ბრძოლის მთავარი

სამმართველოს ნარკოტიკების უკანონო ბრუნვის წინააღმდეგ

ბრძოლის სამმართველოს უფროსის მოადგილე

28.09.2005წ - 31.01.2006წ -შსს სპეციალური ოპერატიული დეპარტამენტის ნარკოტიკების უკანონო

ბრუნვის ტრეფიკინგის და უკანონო მიგრაციის ბრძოლის მთავარი

სამმართველოს ნარკოტიკების უკანონო ბრუნვის წინააღმდეგ

ბრძოლის სამმართველოს მე-4 სამსახურის უფროსი

22.07.2004წ- 28.09.2005წ - შსს ქ.თბილისის შს მთავარი სამმართველოს ისანი -სამგორი შს

სამმართველოს პოლიციის II განყოფილების (ვაზისუბანი) უფროსი.

02.01.2004-22.07.2004- შსს ქ.თბილისის შს მთავარი სამმართველოს ისანი -სამგორი შს

სამმართველოს სსს არასრულწლოვანთა საქმეების ინსპექციის უფროსი

ინსპექტორი.

23.12.2003-02.01.2004- შსს ქ.თბილისის შს მთავარი სამმართველოს ისანი -სამგორი შს

პოლიციის მე-5 განყოფილების სსს ინსპექტორი.

14.02.2003-23.12.2003- შსს ქ.თბილისის შს მთავარი სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის

სამმართველოს ავტოტრანსპორტის გატაცების წინააღმდეგ

ბრძოლის ქვეგანყოფილების ინსპექტორი.

04.10. 2002 -14.02.2003 - შსს ქ.თბილისის შს მთავარი სამმართველოს დიდუბე-ჩუღურეთის

სამმართველოს კრიმინალური პოლიციის საკუთრების წინააღმდეგ

დანაშაულთა ბრძოლის ქვეგანყოფილების ინსპექტორი.

08.09.2014წ-31.12.2015 -კომპანია "RMG GOLD"-ის უსაფრთხოების სამსახურის უფროსი

უცხო ენები: ფლობს ინგლისურ და რუსულ ენებს.

ოჯახური მდგომარეობა: ჰყავს მეუღლე და შვილი